Sokol Vlkoš - Sokol Hroznová Lhota 1:1

20. 4. 2008

Sokol Vlkoš – Sokol Hroznová Lhota 1:1 (1:1)

Branky: 30. David – 4. Pravda

Utkání začalo lépe pro hosty. Do míče se ze 16ti metrů opřel Jiří Pravda a míč po odskoku těsně před gólmanem Vlachem skončil v síti, 0-1.

Odpověď domácích přišla ve 30. minutě. Nakopnutý míč chtěl z voleje uklidit hostující stoper Schwarzbier, ale minul, situaci nezachránil ani Bartošek, k míči se dostal domácí kanonýr Gabriel David a z deseti metrů prostřelil Stanislava mezi nohama, 1-1.

Zápas slabé úrovně příliš šancí nepřinesl. V 64. minutě zahrozili domácí borci střelou do břevna, za 13 minut mohl misky vah převážit na stranu hostí Slovák, ale jeho tvrdou střelu Vlach vytěsnil.

V závěru zápasu oba týmy ještě zahrozily jednou šancí. Domácí hlavičku ovšem Stanislav vytěsnil, na druhé straně se blýskl individuální akcí Jagoš. Ten naznačil střelu, po kličce střílel z úrovně malého vápna, míč se od domácího brankaře odrazil před prázdnou bránu, odkud jej mohl Lukáš Lipčík poslat skluzem do sítě, ovšem byl příliš nedůrazný. Zápas tak skončil po zásluze dělbou bodů.