A tým 16. kolo (17/18): Baník Dubňany - Sokol Hroznová Lhota 1:1 (0:1)

Baník Dubňany - Sokol Hroznová Lhota 1:1 (0:1)

Barnky: Krejčiřík - Lipčík P.

ŽK: Zeman, Krejčiřík, Klečka, Soldán, Hruboš - Falešník

Diváci: 168

Vstup do utkání na horké dubňanské půdě měli hostující hráči skvělý, když Petr Lipčík zužitkoval přesný Poláchův centr a hlavou mířil do černého, 0-1

Ten samý hráč mohl přidat pojistku, když obešel domácího gólmana Zemana, situaci ovšem ve finále vyřešil špatně, a tak hostům zůstalo jen hubené vedení. V první půli hráči Hroznovky přišli o zraněného Matyáše, který musel ze hřiště s výronem v kotníku.

Ve druhém poločase hosté hráli proti silnému větru a hru kontrolovali. Domácí prakticky nepouštěli do šancí a sami dvě slibné příležitosti zahodili, když v koncovce selhali Petr Lipčík s Červenkou. A tak přišel trest, když domácí Baník udeřil z posledního útoku, když se po autovém vhazování ze třetí dorážky prosadil Krejčiřík a vtiskl výsledku konečnou podobu, 1-1

Další špatnou zprávou pro hostující celek je zranění gólmana Kusalíka, který sice zápas dochytal, ale ukázalo se, že má naštípnutý nárt a natažené vazy v kotníku.