A tým 20. kolo (17/18): Baník Ratíškovice - Sokol Hroznová Lhota 1:3 (1:3)

Baník Ratíškovice - Sokol Hroznová Lhota 1:3 (0:0)

Branky: 80. Šimek - 61. Červenka, 64. Lipčík P., 75. Gazárek

ŽK: Chromý, Kordula, Jankůj (višchni R)

Diváci: 200

Prvních třicet minut patřilo domácímu Baníku, který měl územní převahu, z ní ovšem vytěžil pouze jednu tutovku, která skončila na tyči, od níž se míč odrazil před prázdnou bránu, ovšem gólovou střelu zastavil Bíla na brankové čáře.

Po půlhodině se hra začala vyrovnávat a ve druhé půli už to byli hosté, kdo udával tempo zápasu. Domácí hrající na tři obránce jen stěží zachytávali rychlé útoky hostí. Skóre otevřel Červenka, který se prosadil po pravé straně a jeho obstřel zapadl přesně k zadní tyči, 0-1

Za další tři minuty vyrazil za dlouhým míčem Petr Lipčík, byl u něj sice později, než domácí gólman Chromý, ten však hostujícího útočníka pouze napálil, ten se tak dostal k míči a střelou do odkryté brány zvýšil na 0-2

Také ve třetím gólu měl prsty rychlonohý Petr Lipčík, jenž poslal z křídla přihrávku podél vápna a Gazárek mířil pod břevno, 0-3

Domácí se prosadili až deset minut před koncem, když nákop do vápna díky silnému větru zaplaval a Kusalík tak míč špatně zasáhl a ten skončil v síti, 1-3

Domácí zacítili příležitost a ještě zvýšili svoji aktivitu, žádný z jejich nákopů už však v bráně neskončil, a tak si hráči Hroznové Lhoty odvážejí cenné tři body.