A tým 6. kolo (16/17): Agro Milotice - Sokol Hroznová Lhota 1:0 (0:0)

Agro Milotice - Sokol Hroznová Lhota 1:0 (0:0)

Branka: 68. Kundrata R.

ŽK: Vaněk - Matyáš, Bíla

Diváci: 200

Derby dvou tradičních rivalů příliš fotbalové krásy nepřineslo. Na hřišti byl k vidění spíše boj, v němž měli domácí fyzickou a hosté zase herní převahu. Hosté věrní své tradici drželi více balon, ale hráli opět jenom po velké vápno soupeře. Směrem dopředu  toho moc nevymysleli, když se jejich hra utápěla v přihrávkách namísto přímočařejšího zakončení. Vrcholem jejich snažení v první půli byla situace, kdy Chrenčík otřel svoji pěknou střelu o břevno.

Také druhý poločas přinesl stejný obraz hry s jedním rozdílem, že domácí udeřili ze své jediné pořádné střely na branku. Jejich největší opora a navrátilec - Radek Kundrata - dostal prostor ke střele nějakých dvacet metrů od brány a poslal míč přízemní ranou přesně k tyči, 1-0

Ještě předtím byl hostům odepřen pokutový kop za faul na Lukáše Lipčíka, ten však svému pádu přidal a hlavní sudí Pláteník tak penaltu nepískl. Hosté si ve druhé půli vypracovali zase jenom jednu šanci, ale Falešníkovu střelu z úhlu vytěsnil Grufík ze správného směru. Domácí Agro si tak připsalo šťastné vítězství, po němž vede tabulku. Hosté z Hroznové Lhoty tak ve třech venkovních zápasech získali pouhopouhý bod, což je bída.