1. kolo: Sokol Hroznová Lhota - Velké Bílovice 1:0(1:0)

Dohrávkou prvního kola sehrála Hroznová Lhota poslední podzimní utkání před domácími fanoušky. Neúspěch z předchozích 3 zápasů přiměl domácí k větší aktivitě hned od začátku. První nebezpečnou ránu vyslal Petr Lipčík. Jeho pokus zlikvidoval v brance hostující Strýček. V 16. minutě se opřel do míče domácí Pravda. Ranou z dobrých 25 metrů k bližší tyči, nedal Strýčkovi šanci. 1:0. Skvělou možnost na zvýšení měl o pár minut pozděj mladý Pepa Lipčík, ale hlavičkou z malého vápna našel jenom Strýčka. Velké Bílovice měly zřejmě zákaz vstupovat do soupeřovu polovinu. Pasivní hrou a nepřesností pouštěli domácí ke hře. 15 minut před koncem střílel domácí Laga nad. O dobrou příležitost se špatnou domluvou připravili Lukáš Lipčík s Pepou Lipčíkem. Hostující Strýček musel zasahovat před poločasem ještě jednou. Bíla se uvolnil  a poslal míč do malého vápna, který stačil vyrazit těsně  před nabíhajícím Petrem Lipčíkem golman Strýček . Pravda se ozval zase až na začátkuu druhé půle. Odrazený míč přehodil přes brankáře Strýčka. Na na malém vápně hostující obránce Jan Osička chtěl zamést před brankou a málem si dal vlastní. Pepovi Lipčíkovi nebylo dnes přáno. Centrovaný balon hlavičkoval opět do Strýčka. O střelu z dálky se pokoušeli ještě Bíla a Michal Lipčík. Hra domácích pomalu uvadala a zákonitě přišly šance Velkých Bílovic. Paradoxně jim k tomu domácí přispěli vlastními chybami. V 74. minutě bylo domácímu gomanovi Stanislavovi v brance asi smutno. Riskantně si hodil míč k pomezní čáře a pak úprkem běžel zpět do otevřené branky. Něco podobného zopakoval ještě jednou,  pro změnu u druhé lajny. Tutovku spálil v 85. minutě Petr Lipčík. Jeho střelu vyrazil opět Strýček. Nedáš dostaneš. To mohla být vzpomínka na toto utkání.  Hostující Zdeněk Opustil se v 88. minutě objevil sám před Stanislavem. Ten skvělým zákrokem zachránil domácím 3 body. Hroznová Lhota v první polovině zápasu jasně přehrála Velké Bílovice. Druhý poločas byl trošku volnější. Velké Bílovice si nezasloužily uhrát body, i když se jim to v závěru utkání skoro podařilo.