12. kolo: Sokol Hroznová Lhota - SK Žarošice 1:1(0:1)

Ve 12. kole hostil Sokol Hroznová Lhota navrátilce z okresního přeboru SK Žarošice. Domácí i bez vyloučeného Ondřeje Bíly začali velmi svižně a hned v druhé minutě se do tutovky dostal Bartošek. Naneštěstí pro domácí fans trefil z malého vápna jenom spoluhráče Podolana. Akci předcházel  krásný průnik Petra Lipčíka s přesnou přihrávkou. Hosté zahrozili hned z protiútoku. Strmiska netrefil míč tak jak si představoval, ale i tak nadělal domácímu golmanovi velké problémy. Asi největší šanci utkání zmařil domácí Petr Lipčík ve 13. minutě. Lukáš Lipčík skvěle vysunul po lajně Pravdu. Ten přesně odcentroval na Petra Lipčíka, který trestuhodně tutovku zahodil. Na dlohou chvíli se fotbal odmlčel a změnil spíše v kopanou. Z dobré pozice pak střílel domácí Lukáš Lipčík, jenže jeho rána šla mimo brankovou konstrukci. Zmařené šance se hroznolhoťanům vymstily ve 39'. Michal Lipčík fauloval ve vlastním pokutovém území a nařízený pokutový kop proměnil ve vedení hostů Poláček. 0:1. Otřesení domácí zvýšili aktivitu až ve druhém poločase. Penaltový zákrok z 52' na Lukáše Lipčíka sudí ještě nepousodil jako nedovolený, ale o pár minut pozděj byl faulován ve vápně Petr Lipčík. Míč na značku pokutového kopu si postavil Podolan a vykřesal naděje na solidní výsledek. 1:1. Domácí zatlačili svého soupeře na jeho polovinu. Laga dostal 2x důvěru zahrávat trestný kop ze slibné vzdálenosti. Obě rány jen těsně minuly levý horní růžek Holubovi svatyně. Žarošický gólman držel hosty na vodou i v 69'. Lipčík Lukáš zahrál trestný kop na Schwarzbiera. Špatně trefený míč likvidoval na brankové čáře opět Holub. Šance hostí z druhého poločasu se daly spočítat na prstech jedné ruky. O většinu z nich se postaral Tomáš Chromý. Jednou netrefil a podruhé byl proti domácí gólman Stanislav. Průměrná první půle z pohledu domácích si nezasloužila tříbodový zisk. O konečném výsledku 1:1 tak rozhodly 2 pokutové kopy a nepříliš zdařilý výkon hlavního rozhodčího, který v mnoha případech vyloudil úsměvy na tvářích fanoušků v obou táborech.