13. kolo: Baník Dubňany - Sokol Hroznová Lhota 2:1(1:1)

Tvrdá hra domácích Dubňan jim přinesla plný bodový zisk ve 13. kole. Sokol začal utkání jako ze snu. Bežela 3. minuta a domácí gólman Ševela fauloval pronikajícího Petra Lipčíka. K pokutovému kopu se postavil jak jinak než Bíla a poprvé rozvlnil síť 1:1. Skvělou šanci na zvýšení měl i Schwarzbier, ale jeho hlavičce chyběla přesnost. Ve 12. minutě utkání si naběhl na centr domácí  Josef Šimek a nešetrným způsobem pokořil Stanislava 1:1. Gólovou šanci lhoťané  spálili ve 28. minutě.Na Bílův roh si k zadní tyči naběhl Laga, ale z malého vápna netrefil Ševelovu branku. Za domácí protáhl v bráně Stanislava Luděk Baťa. Bílova rána z velkého vápna ze 40. mjen těsně minula pravou tyčku. V závěru  prvního poločasu se do tutovky dostal opět Laga. Bohužel ze stejné příležitosti jakou měl ve 28. opět netrefil. Dobrou příležitost změnit skóre měl hned v úvodu druhého poločasu Jegla hlavou a v 57. minutě  Pravda levačkou. Jeho střelu nadvakrát zlikvidoval Ševela. Domácí hráči se do této doby do šancí příliš nedostali. Šalšův roh nebezpečně propadl vápnem. Další trestný kop odvrátil hlavou Laga. Domácí se dočkali gólu v 67. minutě. Tomáš Pochylý napřáhl z poza velkého vápna a střelou k tyči nedal Stanislavovi nejmenší šanci. Naštěstí pro hosty, rozhodčí chvilku před tím písknul útočný faul a skóre se neměnilo. O 2 minuty pozděj fauloval Michal Lipčík před hranicí velkého vápna a Roman Štos z trestého kopu zvýšil na 2:1. Událost ze 70. minuty nepatří na fotbalové trávníky. Šimek udeřil hostujícího Bílu do hlavy. Ku překvapení všech, hlavní rozhodčí Vejvančický po konzultaci s pomezním, domácího hráče nevyloučil. Hosté se neustále tlačili do předu. Laga  nadzvedl trestný kop jen těsně nad v 75, minutě. V závěru utkání domácí mohli navýšit skóre. Příkazskému stál v cestě gólman Stanislav a následnou střelu Pochylého vyhlavičkoval na roh Michal Lipčík. Stanislav se musel činit ještě jednou, když se na něj z úhlu řítil Kos. Utkání rozhodly neproměněné šance hostí a nevalný výkon hlavního arbitra.