14 kolo A tým: Sokol Hroznová Lhota - Sokol Kněždub 1:0 (1:0)

24. 6. 2010

14. kolo A tým: Sokol Hroznová Lhota - Sokol Kněždub 1:0 (1:0)

Jegla

Velká divácká návštěva se v neděli příšla podívat na jedno z největších derby v 1.B. Oba soupeři si zajistili účast i v nadcházejícím ročníku. Hostující přijeli bojovat bez svých největších opor, a tak se očekával jasný nápor hroznolhoťanů. Opak byl pravdou. Kněždub se během první čtvrthodiny dostal do 3 vyložených šancí. S notnou dávkou štěstí  domácí přečkali hrozbu a pomalu se přesunovali na polovici svého soupeře. Téměř první a nakonec i jedinou pořádnou šanci využili domácí v 31´ minutě. Jegla na hranici pokutového území vystřelil přes obránce. Tečovaná střela pak zapadla do soupeřovi svatyně. 1:0. Na obou stranách se hráči potýkali s velkou nepřesností a s fotbalem to někdy mělo pramálo společného. Na výsledku nic nezměnila ani šance hostí v druhé půli. Tradiční derby tedy skončilo vítězstvím Hroznové Lhoty a nevalným zážitkem pro všechny příhlížející.