15. kolo A tým: FK Mutěnice B - Sokol Hroznová Lhota 4-0

4. 4. 2010
15. kolo A tým: FK Mutěnice B - Sokol Hroznová Lhota 4-0 (1-0)
Branky:
Bílek, Cristiano, Holešínský, Koštuřík

Velké zklamání a rozčarování. Tak by se asi dal popsat dojem a zážitek z minulého týdne v Mutěnicich.   Do zápasu jsme nemohli počítat s dorostenci, kteří se bohužel nemohli dostavit k utkání před jeho začátkem. Proto na lavce zůstal osamocený trenér jenom s Pavlem Smištíkem a náhradním goĺmanem Pavlem Šupou.  Soupeřovo ‘B‘ nás celý zápas prakticky nepustilo k ničemu.  Rozpačitý a nekoncentrovaný výkon Hroznové Lhoty podtrhl některými verdikty sudí. První branku jsme inkasolvali hned v prvním poločase 0:1. V druhé půli zavánělo vzduchem vyloučení Lukáše Lipčíka po jeho nešetřivém šlapáku. Po nemnoha šancích na naší straně nás soupeř v druhém poločase dorazil 3 dalšími brankami. Bohužel hned v 10. minutě se zraněním vyřadil zřejmě až do konce sezony Pepa Strachota. Pro fanoušky a příznivce zůstává jedna nevyjasněná otázka. Jak je možné, že tým který v přípravě válcoval všechny soupeře svou disciplínou a nasazením, nedokázal pokračovat v dobrých výkonech? Uvidíme s Rakvicemi.