19. kolo A tým: Sokol Hroznová Lhota - Moravan Lednice 0 : 3 (0:1)

26. 4. 2010

19. kolo A tým:  Sokol Hroznová Lhota - Moravan Lednice  0 : 3    (0:1) Svoboda, Holešinský, Ševčík.

Již od začátku utkání bylo zřejmé, že do Hroznové Lhoty zavítal sebevědomý soupeř. Obě mužstva se postupně osmělovala. První velkou šanci nevyužili domácí. Přesný centr spálil středopolař Schwarzbier, když hlavou z malého vápna netrefil bránu. Za hosty se dostal do tutové šance Holešinský, ale Stanislav dobrým výběhem zmenšil střelecký úhel a nájezd zlikvidoval. Poločas patřil více domácím. Trpělivá hra se ale vyplatila hostím ve 40. minutě. Svoboda napřáhl z velkého vápna a bombou křižmo nedal domácímu gólmanovi šanci 0:1. Hostující tým od druhé půle hýřil sebevědomím. Držel střed pole a domácím dovolil vstup pouze po velké vápno. Rozhodující ránu zasadil hostující Holešinský.0:2. Zaskočeným domácím se nedařila finální přihrávka.  Gólovou tečku za vcelku kvalitním utkání udělal Michal Ševčík těsně před koncem utkání. 0:3. Hosté předvedli kvalitní hru s dobře organizovanou obranou. Není tedy náhodou, že na jaře ztratili pouze 2 body. Domácím se vymstila špatná koncovka.

Hroznová Lhota : Stanislav - Šrahůlek, Štefánek, Hlahůlek, Smištík - Scharzbier, Lipčík L., Lipšík J., Pravda - Lipčík P., Bíla.        Šupa, Kučera, Podolan

Lednice: Hanzel -Kříž , Wolgemuth , Šimeček,  Bartošík , Svoboda ,  Hílek, Kozubík , Ševčík - Holešínský , Fóbl.