Jdi na obsah Jdi na menu

2. kolo Mikulčice - Sokol Hroznová Lhota 0:2 (0:1)

2. kolo   Mikulčice - Sokol Hroznová Lhota  0:2  (0:1)

Falešník, Jegla.

Nováček 1. B třídy přivítal v hodové náladě mladý kádr Hroznové Lhoty. Domácí od počátku působili zakřiklým dojmem. Hosté příjeli oslabeni o dva hráče, ale mladí dorostenci plně nahradili absentující hráče. Do první brankové  příležitosti se dostal hostující Bíla, ale byl zastaven praporkem pomezního. Hned z protiútoku zahrozili i domácí. Golman hostí jen tak tak vytěsnil nad. Trest v podobě branky přišel pro domácí 5 minut před koncem poločasu. Do té doby nevýrazný Pravda  odcentroval do malého vápna. Tam si naběhl mladík Falešník a rozvlnil síť. 0:1. Od začátku druhé půle se domácí přestěhovali na půli soupeře. Vypracovali si několik tutových šancí, které trestuhodně zahodili. Tečku za ne příliš zajímavým utkáním udělal hostující Jegla v 86 minutě, když si naběhl do malého vápna a v závaru skóroval a pojistil zisk 3 bodů. Nevyužité šance domácích je stály zasloužený bod. Hosté naopak vytěžili z minima maximum.

Hroznová Lhota: Stanislav - Jung, Schwarzbier, Lipčík P., Kučera  - Jegla, Lipčík L., Bartošek (Frolek 85´), Lipčík J. (Falešník 38´)(Martínek 90´) - Bíla, Pravda