26. kolo A tým: St. Poddvorov - Sokol Hroznová Lhota 0:2 (0:0)

26. kolo A tým: St. Poddvorov - Sokol Hroznová Lhota 0:2  (0:0)

Bíla, Lipčík J.

V posledním 26. kole zajížděla Hroznová Lhota do Starého Poddvorova. Hráčům St. Poddvorova již o nic nešlo, kdežto Sokol účast v 1. B třídě pro následující ročník neměl  jistou. Domácí začali aktivně střelou Nováka nad. Mimo neškodných pokusů Pravdy hosté domácího Flíčka téměř  neohrozili. Těsně před koncem poločasu vystřelil z úhlu do boční sítě Smištík. Po přestávce zchladil domácí diváky Bíla už v 48´. Narazil si míč s Lipčíkem a ranou z dobrých 20 metrů překvapil Flíčka. 0:1. Na moment se zdálo, že taktovku utkání přebrali hosté. Dobrou příležitost měl Petr Lipčík po rohu hlavou. Na druhé straně se k šanci dostali i domácí. Homola nejprve netrefil bránu hlavou a poté Lamáček namířil trestný kop vysoko nad.  Asi největší příležitost domácích na vyrovnání měl na kopačce Homola v 74´když přesný centr do pokutového neusměrnil do brány. Nedáš dostaneš. Běžela 76. minuta a Josef Lipčík si naběhl do malého vápna. S dávkou štěstí zasunul míč pravděpodobně zády za domácího Flíčka.0:2 Domácí se v závěru vzepjali k náporu. Novák nedokončil  nájezd na Stanislava a Cůpalovu střelu 3 minuty před koncem hostující golman vytěsnil na břevno. Do konce utkání se nic nestalo a tak se hosté radovali ze 3 bodů, které jim zachránily kůži v 1.B.

Hroznová Lhtota: Stanislav - Schwarzbier, Lipčík P., Jung, Štefánek - Smištík, Bíla (c), Lipčík L. Lipčík J. - Pravda, Náhlík.