5. kolo: Hroznová Lhota - Starý Poddvorov 1:3(1:1)

5. 9. 2011

Překvapení z minulého kola přilákalo téměř plnou tribunu v Hroznové Lhotě. I přes horké počasí utkání probíhalo v tempu. Do první šance poslal Falešníka Podrazil, ale hostující Veselský vyběhl včas. Neuvěřitelnou chybu vyrobili domácí stopeři v 35. minutě. Nejprve Schwarzbier neodkopl míč do bezpečí,  a pak se Ďurátný spíše nezúčastnil souboje s Homolou. Ten pak sám před Tomečkem málem protrhl síť. 0:1. Domácí se vypořádali s nepříjemnou brankou více než dobře. Podrazil poslal pas na Falešníka, který z blízka prostřelil bezmocného Veselského. Poslední pětiminutovka patřila hlavně hostím. Z dobré pozice pálil na připraveného Tomečka Homola z trestného kopu. A ve 44. minutě hostující Ondřej Veselský nevyužil závaru v malém vápně a pálil jenom nad. Úroveň druhé půle se díky počasí zhoršila. V úvodu pálil vedle domácí Janulík. Zbytek utkání patřil hlavně hostům z Poddvorova. Střážce domácí svatyně upustil centr v 52. minutě a Vránek už měl snadnou úlohu a z blízka dorazil míč do sítě. 1:2. Vránek se činil i nadále. Z vlastní poloviny doběhl do velkého vápna domácích, kde jej nedovoleně srazil Lipčík. Z nařízené penalty zvýšil  na 1:3 Cupal. Poslední šanci diváci viděli v závěru utkání, ale hostující Svoboda netrefil brankovou konstrukci. Na výsledku se již nic nezměnilo,  a tak si hosté z Poddvorova odvezli plný počet bodů. Domácí mohli zpytovat svědomí nad lacinými brankami.

Hroznová Lhota: Tomeček  - Jung, Schwarzbier, Ďurátný, Kučera - Staněk, Janulík, Lipčík J., Jegla - Falešník, Podrazil

Starý Poddvorov: Veselský, Seják, Bohůn, Veselský O., Cupal, Veselý, Zavadil, mayer, Homola, Vránek, Bařina.