9. kolo: Blatnice - Sokol Hroznová Lhota 0:1 (0:0)

Vůní burčáku, ale také studeným počasím přivítala Blatnice hráče a příznivce z Hroznové Lhoty. Na tradiční derby se přišlo podívat vice jak 250 diváků. Úvodem se obě mužstva víceméně oťukávala. Do první slibné šance se dostal domácí Vaněk. Odrazenou střelu v malém vápně nedokázal přes spleť hostů dopravit do sítě. Nádhernou střelou se blýskl Petr Lipčík . Jeho ránu z velké dálky bravurně vytáhl Zdeněk Podolan na roh. O pár minut pozděj jeho Lipčík centroval ale Náhlík hlavičkoval vedle. Do druhého poločasu nastoupil bratr domácího golmana Tomáš a hned ve 47. minutě vyzkoušel jeho pozornost. To jej ještě zachránila tyč. O pár minut už neměl šanci. Bartošek si naběhl do malého vápna na centr a pohodlně skóroval. 0:1. Hosté drželi míč na svých kopačkách častěji a vinaře k větším šancím takřka nepoušteli. Střídající Jegla v 65. minutě proběhl polovinou hřiště a odcentroval do vápna. Pravda mířil jenom nad. Domácí nesložili zbraně a v samém závěru hlavičkoval z rohu Vyskočil těsně vedle. Kvalitní a bojovné utkání na obou stranách dopadlo lépe pro hosty. Ti si v zápase vypracovali více brankových příležitostí a po zásluze zvítězili.

Hroznová Lhota: Stanislav - Laga, Schwarzbier, Smištík, Lipčík M. - Bíla, Lipčík L., Bartošek, Pravda - Náhlík, Lipčík P.