Moravan Lednice - Sokol Hroznová Lhota 2:2

13. 4. 2008

Moravan Lednice – Sokol Hroznová Lhota 2:2 (1:1)

Branky: 20. Hallang, 72. Wolgemuth – 45. + 62. Slovák

První poločas proběhl za krásného počasí v poklidu. Domácí celek hrozil zejména ze standardních situací. Po jedné z nich se také ujal vedení. Budlanského rohový kop si zpracoval na prsa Hallang a i přesto, že mu míč odskočil, jej dokázal z šesti metrů propálit do sítě, 1-0.

Hosté odpověděli na vedení Moravanu až v samém závěru první půle. K míči se za hranicí pokutového území dostal Slovák, jeho střela byla sice zablokovaná domácí obranou, Slovák si však odražený míč našel a napodruhé se nezmýlil, 1-1.

Druhá půle nabídla opět bojovný fotbal. Domácí zahrozili jako první. Budlanského volej byl nepřesný a Stanislav dokázal zlikvidovat rovněž Holešínského střelu, po jeho předchozím samostatném úniku. V 62. minutě svitla šťastná hvězda opět hostům. Smištík výborně zabojoval u postranní čáry, oslovil Jagoše, který vybídl Slováka. Ten ze šestnácti metrů poslal překvapivou střelu bodlem přímo k pravé tyči, Podškubka zareagoval pozdě, 1-2.

Odpověď domácích přišla za deset minut. Na rohový kop si naběhl Woglemuth a nekompromisní hlavičkou srovnal skóre, 2-2.

Moravan mohl jít dokonce do vedení, ale nikým nehlídaný Bartošík u tyče netrefil míč, neboť se mu ztratil ve slunci.

Závěr zápasu se nesl v duchu nepřesných střel „pánu Bohu do oken“ na obou stranách a když ani Kaňa nezamířil hlavou přesně, rozešli se oba soupeři smírně.