Sokol Hroznová Lhota - FK Mutěnice B 7:0

11. 5. 2008

Sokol Hroznová Lhota – FK Mutěnice B 7:0 (3:0)

Branky: 3. Lipčík L., 25.+83. Lipčík M., 27.+66. Slovák (1xPK), 62.+70. Gavlík

Diváci: 200

Utkání dvou mužstev, které jsou na jaře z formy odstartovala rychlá branka domácích. To výborně zafungovala spolupráce bratří Lipčíků, Lukáš si narazil s Michalem a krásnou střelou poslal svůj tým do vedení, 1-0.

Hosté mohli odpovědět za dvě minuty, ovšem Robkovu jedovatou střelu z přímého kopu Stanislav vyrazil. Bratři Lukáš a Michal Lipčíkovi ukázali další vzájemnou narážečku v 15. minutě a míč po střele Michala skončil tečován těsně vedle.

Z následného rohu předvedli domácí nacvičený signál a hostující gólman Šupa mohl být rád, že jej Slovákova bomba trefila.

V 19. minutě mohli hosté znovu vyrovnat, ale Trávníčkovu krásnou střelu Stanislav efektně vytěsnil.

To byla po hříchu poslední akce hostujícího celku, pak už stříleli pouze domácí. Nejdříve si ve 25. minutě opět narazili bratři Lipčíkovi a Michal krásnou střelou poslal míč levačkou přesně k tyči, 2-0.

Dvě minuty na to poslal Stanislav dlouhý výkop, míč nikým netečován skončil za obrannou linií Mutěnic, kam zabíhal Slovák, a ten svůj samostatný postup na Šupu zakončil krásným obloučkem do sítě, 3-0.

Ve 35. minutě se objevil sám před Šupou Michal Gavlík, ale jeho první střelu hostující gólman vyrazil a druhá Gavlíkova střela šla nad.

Po přestávce se hrál dlouho nezáživný fotbal, který utnul další příval branek do hostující sítě. V 62. minutě vyslal Jung dlouhým odkopem do brejku Slováka, který zatáhl míč po pravém křídle a přesnou přihrávkou oslovil Gavlíka, který s jistotou prostřelil Šupu, 4-0.

Čtyři minuty nato zahrál hostující Horák ve vápně rukou a nařízenou penaltu Slovák s přehledem proměnil, 5-0.

V 70. minutě oslovil Michal Lipčík přesnou kolmicí Michala Gavlíka, a ten se tváří v tvář Šupovi nezmýlil, 6-0.

V 81. předvedl průnik středem laxní obrany hostí Slovák, Šupa jeho střelu vyrazil před Lukáše Lipčíka, jehož dorážka však mířila pánu Bohu do oken.

Gólový účet zápasu uzavřel v 83. minutě sám Michal Lipčík poté, co jej po úniku po levém křídle oslovil přihrávkou před bránu Kučera, 7-0.

Domácí celek tak uštědřil ve vinařském derby svému soupeři nečekaně vysokou porážku.