22. kolo (14/15): Agro Milotice - Sokol Hroznová Lhota 2:2 (1:1)

Agro Milotice - Sokol Hroznová Lhota 2:2 (1:1)

Branky: Gergel, Hofr - Jagoš, Laga

Na zápase jsem nebyl, proto použiju krátký komentář k zápasu z diskuse na webu Milotic:

V dalším mistrovském zápase přivítalo Agro tradičního soupeře z Veselska, kterému jsme měli vracet porážku z podzimu. Hostům chyběl v základní sestavě Bíla, který byl po zranění pouze na lavičce. Očekávalo se nervózní utkání plné soubojů. Domácí tým měl opět dobrý vstup do zápasu a ujal se vedení v 7. minutě po brance Gergela, který zužitkoval výbornou nahrávku Hofra a proměnil samostatný nájezd 1:0. Vedení nám vydrželo pouze pár minut, hosté poslali z pravé strany centr do vápna, za obranou zůstal sám útočník Lhoty a z malého vápna nedal Nedvědickému šanci 1:1.

Ve stejné době odstoupil pro zranění Hroudný a nahradil ho Knotek. Po jednom z našich rohů trefil ještě Hofr hlavou břevno, ale jinak byla hra vyrovnaná bez větších šancí.

Do 2. půle nastoupil za hosty Bíla a hru výrazně oživil. Hosté začali být nebezpečnější a po pěkném signálu vstřelili gól, který však nebyl pro ofsajd uznán. Ve hře se objevilo více emocí, nervozity, přibyly fauly a zápas dostal bojovnější náboj. Našim hráčům docházely síly, přesto jsme se ještě ujali vedení po pěkném centru Zajíce a přesné hlavičce Hofra 2:1.

O dělbě bodů rozhodla standardní situace. Trestný kop z 20ti metrů prošel zdí, Nedvědický stihl pouze vyrazit a dobíhající hráč hostů srovnal na konečných 2:2. V úplném závěru se dostal do šance Lamáček, ale jeho střelu výborně vyrazil hostující brankář.

Remíza je vzhledem k průběhu asi zasloužená, hosté měli nebezpečné útoky, byli více v pohybu, v druhé půli je výborně dirigoval Bíla. U našeho týmu je znát každá absence. Chyběli Z. a M. Antošovi, brzy odstoupil Hroudný. Dorost hrál v 11 hráčích, béčko odjíždělo s 12ti, když do brány nastoupil Z. Polášek. Proto se může nezasvěcený fanoušek divit, proč bylo složení lavičky náhradníků takové, jaké bylo. K tomu se přidává ztráta formy u některých hráčů a slabá fyzička u jiných. Je potřeba si uvědomit, že pořád hrajeme o udržení, hrozí sestup 3 týmů z naší skupiny, my máme náskok 8 bodů a hraje se ještě o 15. Každý bod s mužstvy nad námi je dobrý a objektivně musíme říct, že hrajeme vyrovnané zápasy. Válcovat soupeře momentálně určitě nebudeme.