A tým 1. kolo (15/16): Sokol Křepice - Sokol Hroznová Lhota 1:4 (1:0)

Sokol Křepice - Sokol Hroznová Lhota 1:4 (1:0)

Branky: 11. Husák - 51. Laga, 55. + 86. Jagoš J., 89. Falešník

Posledním zápasem v podzimní části bylo dohrávané 1. kolo, v němž se Hroznovka představila na hřišti nováčka z Křepic. Ten byl před zápasem na samém chvostu tabulky, kde také zůstal. Přitom první otočili kormidlem zápasu na svoji stranu domácí, kteří využili mátožného výkonu hostí v prvních cca 25ti minutách. Hned v 11. totiž zatáhli míč po brejku, ten se vrátil po přihrávce "pod sebe" na hranici šestnáctky, odkud jej Husák poslal do sítě, 1-0.

Hosté postupně převzali iniciativu a vytvořili si také šance. Ty největší zahodili Josef a Lukáš Lipčíkové, do kabin však odcházeli hostující hráči s jednogólovým mankem.

Do druhé půle nastoupili hosté znovu s chutí a brzy byli za svoji snahu odměněni. Přímý kop Miroslava Falešníka tečoval před gólmanem hostí Laga a srovnal skóre na 1-1.

Za další čtyři minuty se jednoznačně lepší hosté dokonce ujali vedení. Petr Lipčík nachystal míč na hranici šestnáctky Janu Jagošovi a ten mířil přesně, 1-2.

Nasazení uzdraveného kanonýra do sestavy byl nakonec rozdílový faktor zápasu.

Hostující hráči se vedoucím gólem uklidnili, zato domácím začali pochodovat nervy. Výsledkem byla červená karta po hrubém zákroku na Petra Lipčíka. V deseti hráčích pak domácí už neměli síly na obrat, ačkoliv ve druhé půli hrozili převážně ze standardních situací. Hosté jejich snahu definitivně uťali v 86. minutě. Životní střela Lukáše Lipčíka z nějakých 30ti metrů se angličanem odrazila od břevna před bránu a zaváhání domácího gólmana využil Jan Jagoš, který uklidil míč do brány i s jejím strážcem, 1-3.

Definitivní podobu skóre dal minutu před koncem hostující štírek Falešník, který se vehnal do otevřené obrany domácích z levé strany, obešel obránce a podél gólmana zavěsil, 1-4.