A tým 12. kolo (15/16): ZEMAS Hovorany - Sokol Hroznová Lhota 1:1 (0:1)

ZEMAS Hovorany - Sokol Hroznová Lhota 1:1 (0:1)

Branky: 90. Košulič Pavel - 9. Lipčík Petr

Hráči Hroznovky prohospodařili další body, když přišli o těsné vedení na hřišti Hovoran až v samotném závěru zápasu. Přitom v první půli byli lepším týmem, když jejich akce tahal po levé straně především Matyáš. A právě po jeho centru z levého křídla se už v 9. minutě prosadil báječnou střelou z voleje Petr Lipčík, 0-1.

Domácí se začali tlačit víc do útoku především ve druhé půli a měli několik šancí a standardních situací, ale byli to paradoxně hosté, kdo měl blíže ke gólu. Po závaru ve vápně pálil Falešník z levé strany, svoji střelu poslal jenom do gólmana.

Domácí se dočkali vyrovnání v samém závěru po chybě hostující obrany, jejímž otevřeným středem se prohnal Košulič a bodlem poslal míč k tyči, 1-1.