A tým 13. kolo (15/16): Sokol Hroznová Lhota - Slavoj Podiín 2:1 (2:0)

Sokol Hroznová Lhota - Slavoj Podiín 2:1 (2:0)

Branky: 13. Lipčík Petr, 20. Falešník - 70. Krajča

ČK: Podrazil, Bíla (oba HL)

Na utkání jsem pro nemoc chyběl, proto nebude reportáž tradičně obsáhlá, ale víceméně strohá. Domácí měli skvělý vstup do zápasu a nechali diváky zavzpomínat na vynikající domácí výkony. Především dvojice Petr Lipčík - Miroslav Falešník byla k nezastavení. Ve 13. minutě udeřila poprvé, když na konci pohledné akce využil Petr Lipčík přihrávky svého spoluhráče, aby otevřel skóre, 1-0.

Ve 20. už to bylo o dva, když si oba dva aktéři vyměnili role nahrávače a střelce a Miroslav Falešník rozvlnil síť, 2-0.

Ještě v první půli pak stihl Petr Lipčík zahodit dvě obří šance a Miroslav Falešník jednu. Jednou hrozili také hosté z Podivína, ale skóre se neměnilo.

Do druhé půle dostali domácí hráči od trenéra pokyn dohrát utkání v klidu, což ostře kontrastovalo s chováním Lukáše Podrazila. Ten byl faulován a poté neudržel nervy na uzdě, na zemi nakopl protihráče a po právu se poroučel ze hřiště. To se psala 5. minuta druhé půle. Výkon domácích od tohoto okamžiku stál za starou belu a hosté začali nepříjemně hrozit. Snížení se však dočkali až v 70. minutě, když Krajčovu střelu Smetka podcenil a ta zaplula pod břevno, 2-1

Hosté mohli skóre dokonce otočit, ale Smetka při jejich dvou šancích čaroval. Za domácí hrozil navrátilec v sestavě - Jan Jagoš, ale po špatném zpracování nezbylo dost času na pořádné zakončení.

Další výlev emocí přidal domácí Ondřej Bíla, který po svém vystřídání zřejmě utrousil něco na adresu pomezního sudího, který si přivolal hlavního a byla z toho druhá červená karta pro domácí v zápase. Aby toho nebylo málo, došlo ještě k ostré slovní výměně mezi oběma střídačkami.

Resumé zápasu pro domácí: Podrazil 3 zápasy stop, Bíla 6 zápasů stop, plus 3.000 Kč pokuta. Ale tři body zůstaly doma.