A tým 14. kolo (16/17): Sokol Charvátská Nová Ves - Sokol Hroznová Lhota 0:1 (0:0)

Sokol Charvátská Nová Ves - Sokol Hroznová Lhota 0:1 (0:0)

Branka: 69. Lipčík L.

ŽK: Polášek, Holota (oba CH. N. V.)

Diváci: 160

Hráči Hroznové Lhoty dokázali i podruhé zdolat ambiciózního nováčka z Charvátské Nové Vsi. Tentokráte odvezli všechny body z horké půdy soupeře. V utkání hraném za silného větru si hosté vypracovali daleko víc brankových příležitostí a skóre není vyšší hlavně díky jejich nemohoucnosti v koncovce.

Například jen v první půli si hráči Traubenu vypracovali několik tutovek. Ve výčtu největších šaní dvakrát postupoval sám na Elsnera Petr Lipčík, jednou Červenka, hlavičku Lukáše Lipčíka vykopávali domácí obránci z brankové čáry. Ten samý hráč paradoxně nabídl soupeři největší šanci první půle svojí nepovedenou malou domů, po níž se musel při úniku domácích forvardů blýsknout pohotovým zákrokem Kusalík.

Ve druhé půli hráli naši hráči proti silnému větru a na jejich hře to bylo znát. Nejdříve hrozili domácí, ale jejich další samostatný únik skončil střelou vedle. Za naše barvy odpověděli znovu Červenka s Petrem Lipčíkem, ale ti si při nájezdech na Elsnera vedli podobně jako v první půli. Až v 69. minutě protrhli hosté konečně střeleckou smůlu. Gazárek na pravé straně vymotal několik soupeřů, jeho centr pak domácí obrana odvrátila k Lukáši Lipčíkovi, který dal střelou pod břevno podobu výsledku utkání, 0-1

Ten se už do konce nezměnil ani přes dvě nastřelené tyče. Tu první trefil hostující Jegla, druhá byla k vidění na opačné straně. Míč se od ní po přímém kopu odrazil a projel podél brankové čáry. To bylo v 90. minutě. Domácí tak v samém závěru sahali po bodech, ale ty nakonec zůstaly zaslouženě nám.

Kaňkou je zranění Patrika Matyáše, který bude zřejmě dlouho chybět se zraněným kolenem.