A tým 15. kolo (18/19): MFK Vyškov B - Sokol Hroznová Lhota 1:2 (1:2)

MFK Vyškov B - Sokol Hroznová Lhota 1:2 (1:2)

Branky: 40. Bošek - 7. Kollár (vl.), 44. Janík

ŽK: Kollár, Mach, Sedlmajer - Bíla, Polách

Diváci: 60

Utkání hrané na umělé trávě nabídlo spíše boj o každý centimetr úzkého a malého hřiště, než nějakou podívanou pro hrstku diváků. V prvním poločase počítali šance především hosté. Ti se dostali do vedení už v 7. minutě, kdy po standardní situaci chtěl domácí kapitán Kollár dát míč hlavou gólmanovi, ten však udělal pohyb opačným směrem a byl z toho vlastní gól, 0-1

Domácí gólman Štěpán si napravil reputaci při samostatných únicích Petra Lipčíka a Radka Polácha, poté mu pomohla tyč, kterou napálil střelou zleva Falešník.

Domácí měli v první půli jenom jednu pořádnou šanci a hned se z ní urodilo. Po ztrátě míče hostující zálohy nastartovali brejk středem, který vyústil v samostatný postup Boška na bránu, který chladnokrevně prostřelil Podolana, 1-1

Ještě do poločasu si však hosté vzali vedení zpět. Janík centroval míč z pravé strany a ten se stočil do brány, přelétl nešťastného Štěpána a zapadl do sítě, 1-2

Ve druhé půli byl znovu k vidění spíše boj. Domácí mohli vyrovnat, ale další samostatný únik už Podolan vyrazil. Hosté odpověděli nebezpečnou střelou Petra Lipčíka, který ovšem nastřelil pouze gólmana a Poláchovu gólovou dorážku zablokovali obránci. V 90. minutě pak ještě musel Podolan předvést své umění proti střele z úhlu, tu však chytil, a tak hosté slavili zisk cenných tří bodů z horké vyškovské půdy.