A tým 19. kolo (16/17): Sokol Hroznová Lhota - FK Milotice 5:2 (3:2)

Sokol Hroznová Lhota - FK Milotice 5:2 (3:2)

Branky: 13. Schwarzbier, 14. Lipčík P., 28. Chrenčík, 47. Falešník, 65. Červenka - 17. Holub, 31. Šifel

ŽK: Kasan, Antoš

Diváci: 250

Ve šlágru kola si to rozdaly první dva týmy tabulky. Za slunečného počasí si na Zelničky našlo cestu 250 platících diváků, kteří viděli doslova reklamu na fotbal. Domácí udeřili hned ze své první šance. Bíla našel centrem zleva přesně hlavu vyhlášeného hlavičkáře Schwarzbiera, a ten zacílil do černého, 1-0

Hned za minutu dostal míč za obrannou linii hostí rychlonohý Petr Lipčík a svůj samostatný únik na Grufíka zakončil střelou do sítě, 2-0

Hosté udeřili rovněž ze své první šance. Po chybě Josefa Lipčíka přišel centr do vápna, který poslal do brány volejem nejlepší střelec soutěže - Petr Holub, 2-1

Hosté se však ze snížení radovali pouze zhruba deset minut. Po rohovém kopu domácích totiž nedokázali odkopnout míč do bezpečí, až ho poslal do sítě Chrenčík, 3-1

Milotice však ještě do poločasu podruhé snížili na rozdíl jediné branky. Na konci pěkně vypracované akce byl ve vápně nebezpečný Šifel, který si v podobných situacích ví rady, 3-2

Druhá půle přinesla zajímavou situaci hned po dvou minutách. Domácí kopali po sporně nařízené penaltě pokutový kop, který přetavil Falešník ve vedení 4-2

Poslední zásah utkání se pak zrodil v 65. minutě, v níž Červenka propálil Grufíka z malého vápna 5-2

Hosté už do konce zápasu nedokázali gólově odpovědět, ačkoliv nic nezabalili a hráli naplno až do poslední minuty. Diváci tak viděli skvělý fotbal nahoru - dolů, v němž měli domácí převahu a hosté dali ze tří šancí dva góly.

Smetka - Lipčík J. (53. Matyáš), Schwarzbier (c) (85. Jagoš M.), Chrenčík, Gazárek - Falešník, Bíla, Lipčík L., Vaverka (70. Bartošek) - Lipčík P., Červenka (67. Jagoš J.)