A tým 20. kolo (16/17): Zemas Hovorany - Sokol Hroznová Lhota 0:10 (0:5)

Zemas Hovorany - Sokol Hroznová Lhota 0:10 (0:5)

Branky: 2. Bíla, 4. + 61. Červenka, 11. + 33. + 85. Lipčík P., 31. Schwarzbier, 77. + 79. Bartošek, 89. Lipčík L.

ŽK: Matyáš (HL)

Diváci: 100

Skóre zápasu otevřel dokonale kopnutý přímý kop Ondřeje Bíly, který poslal míč angličanem za čáru z nějakých 25ti metrů, 1-0

Ke druhé brance pomohl hostům svojí chybou gólman Doležal, ten při nákopu za obranu nevyběhl z brány, míče se tak zmocnil Červenka a mířil do černého, 2-0

Také při třetím gólu domácí chybovali. Po rohovém kopu míč vylétl snad patnáct metrů vysoko a padal přímo na hlavu nekrytého nejlepšího střelce Hroznovky - Petra Lipčíka, ten ho hlavou poslal zblízka do brány, 3-0

Na rozdíl čtyř branek odskočili hosté v 31. minutě. Po standardní situaci poslal míč do vápna Červenka a Schwarzbier hlavou nekompromisně rozvlnil síť, 4-0

Ještě do poločasu to bylo o pět branek. Falešník přetaženým centrem našel na zadní tyči Vaverku, ten chytře vrátil hlavou napříč vápnem k druhé tyči, u níž číhal Petr Lipčík, který dával do prázdné 5-0

Gólový brankostroj hostí pokračoval až ve druhé polovině druhého poločasu. Lukáš Lipčík poslal míč za obranu a duo Petr Lipčík - Červenka postupovalo na Doležala. První jmenovaný dal druhému před prázdnou bránu 6-0

Magickou sedmičku dosáhli hosté po pěkné kombinaci v záloze. Míč si vyměnil Bartošek s Lukášem Lipčíkem, v ofsajdu stojící Petr Lipčík nechal merunu projet mezi nohama na nabíhajícího Bartoška, který se zjevil sám před nebohým Doležalem, kterého následně prostřelil 7-0

Také osmý gól vstřelil Tomáš Bartošek. Po trmě vrmě na levém křídle dostal míč do vápna, přehodil si ho z pravé na levou a zamířil k přesně k tyči 8-0

Devátý gól přišel po centru Falešníka z levé strany, ten dopadl na malé vápno k nehlídanému Petru Lipčíkovi, který half volejem završil hattrick 9-0

Devastaci domácí obrany pak dokonal desátým gólem jeho bratr Lukáš, k němuž se odrazil míč po střele Patrika Smetky a náš hráč ho poslal k pravé tyči 10-0

Utkání tak dopadlo nad očekávání (A tým odjížděl téměř bez náhradníků, na lavičku se tak posadili dorostenci, kteří měli v Hovoranech hrát). Pozitivem je, že se na deseti brankách podílelo hned šest střelců. Pochvalu zaslouží hostující fanoušci, kteří byli velmi rozverní a vytvořili utkání pěknou atmosféru. V dalším kole přivítáme na domácím trávníku tápající Nikolčice.