A tým 24. kolo (17/18): Slavoj Velké Pavlovice - Sokol Hroznová Lhota 0:4 (0:1)

Slavoj Velké Pavlovice - Sokol Hroznová Lhota 0:4 (0:1)

Branky: 45. + 55. + 76. Janík, 85. Falešník

ŽK: Nesvadba, Rozbořil, Michna

Diváci: 150

V Pavlovicích se hrál uvolněný fotbal, v němž oba týmy předvedly dobrý výkon. Domácí mladý soubor se snažil hrát nepříjemně a vzadu ho držel výbornými zákroky gólman Vdoleček. Především díky němu bylo skóre po čtyřech velkých šancích hostí stále bezbrankové. Také Kusalík na druhé straně se činil, když zmařil samostatný nájezd a nepříjemnou střelu domácích. Skóre se poprvé měnilo v poslední minutě první půle, kdy Petr Lipčík zatáhl míč po pravé straně a přihrávkou "pod sebe" našel naběhnutého Janíka, který pohodlně zavěsil, 0-1

Nejlepší střelec soutěže přidal druhou branku po deseti minutách hry ve druhé půli, když převzal kolmici, šel sám na Vdolečka, kterého obešel a placírkou poslal míč do brány, 0-2

Po této brance se domácí soubor položil a na hřišti už existovalo pouze jedno mužstvo. One man show v podání Michala Janíka tak mohla pokračovat. Hattrick hostující štírek zaznamenal v 76. minutě, kdy z přímého kopu nádherně obstřelil zeď a špatně postavený Vdoleček na jeho střelu na bližší tyč nestihl zareagovat, 0-3

Poslední branku utkání pak přidal Falešník, který uklidil do brány další skvělou přihrávku Petra Lipčíka z křídla, 0-4

Hosté si tak pojistili druhou příčku v tabulce, na níž mají už čtyřbodový náskok, neboť Vyškov nečekaně selhal na hřišti Milotic.