A tým 8. kolo (15/16): Družstevník Nikolčice - Sokol Hroznová Lhota 2:1 (0:0)

Družstevník Nikolčice - Sokol Hroznová Lhota 2:1 (0:0)

Branky: Abudayyeh, Nasadil - Lipčík P.

ČK: Vařecha (HL)

Další naprosto zbytečná ztráta bodů pro hráče Hroznové Lhoty. Ti vstoupili do zápasu dobře a získali výraznou územní převahu. Po Falešníkových akcích z levé strany přišly také šance, ale ty zůstaly nevyužity. Například Durnova hlavička z malého vápna do branaře volala po gólu, také Petr Lipčík mohl převážit misky vah na stranu hostí, ale neproměnil. Tlak hostím vydržel asi dvacet minut a zbytek první půle se dohrával bez větších šancí na obou stranách.

Do druhého poločasu vstoupili hosté znovu velkou převahou, kterou konečně dokázali korunovat gólovým zakončením. Falešníkův centr zleva dokázal tentokrát již Petr Lipčík dotlačit hlavou za brankovou čáru, 0-1.

Vzápětí měl další obrovskou šanci znovu Durna, ale vedl si stejně, jako v první půli. Domácí tak měli nejhorší za sebou a poté dvakrát udeřili. Stačilo jim k tomu využít chyb hostujících fotbalistů. Nejprve se zmocnili míče ve středu hřiště a Abudayyeh vyrovnal střelou z velkého vápna, 1-1.

Aby po dalším kiksu hostí dostali možnost rozehrání přímého volného kopu, z něhož Nasadil poslal míč pěkně k tyči a rozhodl o zisku všech bodů pro nováčka, 2-1.

Aby toho nebylo málo, byl v závěru po druhé žluté kartě vyloučen hostující Vařecha a zbytek utkání odehráli hosté jako opaření.

V příštím kole čeká hráče Hroznovky pikantní derby s tradičním soupeřem, když na Zelničkách přivítají Agro Milotice, výkop je již v 15:30!