FC Veselí nad Moravou - Sokol Hroznová Lhota 2:3 (2:1)

Branky: Pollák, Franek - Durna, Slovák, Schwarzbier

Derby na stadionu ve Veselí nakonec ovládli hosté z Hroznové Lhoty, kteří dokonali obrat ve skóre ve druhé půli, čímž vyvrátili mýtus posledních venkovních zápasů, v nichž vždy ve druhých poločasech herně propadli.

Gólový účet otevřel hostující Durna, který odhadl lépe Slovákou přihrávku, když byl u míče o chvíli dřív, než domácí gólman, kterého dokázal přehodit, 0-1.

Poté musel opustit hřiště hostující zadák Jung, jehož nahradil dorostenec Koryčanský. Domácí po inkasované brance zbraně nesložili, naopak během tří minut skóre otočili ve svůj prospěch. Nejdříve se po hezké narážečce protáhl středem obrany hbitý Pollák, 1-1.

Chvíli na to podnikli domácí rychlou kontru po pravém křídle, po níž uklidil centrovaný míč do sítě Franek, 2-1.

Hosté ve druhé půli svého soupeře začali přehrávat a dostavily se i branky. Vyrovnání přinesla opět spolupráce dua Durna - Slovák, když první jmenovaný dostal míč do vápna a servíroval svému spoluhráči na malé vápno, 2-2.

Za dalších pět minut rozehrál Falešník rohový kop na bližší tyč, kde si míč našel kdo jiný, než Kamil Schwarzbier a hlavou trefil výhru, 2-3.

Ve druhé půli se na hřiště dostal za hosty i další dorostenec Jan Smetka. Hráči Hroznové Lhoty zakončí sezonu příští sobotu na domácím stadionu, kde přivítají favorizovanou Blatnici.

VÝSLEDKY 25. kola:
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A3C2204 Křenovice Krumvíř 5:5 (3:2)
Branky: Procházka 2, Dvořák, Ledvina V., Rotrekl - Zvonič 3, Michna, Zvonič Martin; ČK: 0 - Semotan

A3C2501 Vracov Mikulčice 5:1 (3:0)
Branky: Loprais 2, Herzán, Kadleček, Paták - Výmola

A3C2504 Veselí n.M. Hrozn.Lhota 2:3 (2:1)
Branky: Fránek, Pollák Adam - Durna, Schwarzbier, Slovák

A3C2502 Kněždub Velká n.Veličkou 1:4 (0:3)
Branky: Grabec - Horák, Mička, Sečkař, Spazier

A3C2503 Blatnice Křenovice 3:3 (2:2)
Branky: Vaněk, Vavřík, Vyskočil - Ledvina, Procházka, Rozkopal; ČK: 0 - Dvořák